Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar

Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar

Mayıs 25, 2020 0 Yazar: ağızbakımı

Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar Cinsel Gücü Arttırmak İçin Bitkisel Tedavi Erkeklerin cinsel hayatları üreme sistemlerinin devreye girmesinden itibaren başlamaktadır. Erkeklik hormonları olması gerektiği düzeylerde salgılanan sağlığı yerinde bir erkek cinsellik için hazır halde demektir.

Erkekler kadınlara göre cinselliği daha sık ve daha yoğun yaşamaktadır. Erkeklerin cinselliği bukadar ön planda tutmasının sebebi tamamen cinsiyetleriyle alakalı bir durumdur. Sağlıklı ve gayet yolunda gitmekte olan bir cinsel hayatın yanında farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek cinsel sorunlar da hayatın gerçeği olarak karşımıza çıkabilmektedir.

Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar

Cinsellikle alakalı bir problem yaşayanlar bu problemi partnerleriyle paylaşıp bir uzman desteği almak yerine, bunu utanılacak bir konu olarak görüp adeta sır gibi kendi içlerinde tutmaktadırlar. Dolayısıyla da cinsellikle alakalı problem çözülemez. Özellikle erkekte çok büyük bir sorumluluk oluşturduğu için evlilik veya ilişki bitme noktasına gelebilmektedir.

 

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları

TÜKENMİŞLİK SENDROMU ÇÖZÜM YOLLARI

Bazı durumlarda çiftler cinsel gücün yetersizliğinden kaynaklı olarak bebek sahibi olamamaktadırlar. Bebek sahibi olamayan ve yatak odalarında arzu ettikleri hayata kavuşamayan çiftler boşanma yoluna gitmektedir. Bunların hiçbirine gerek kalmadan doğadaki bitkilerle de cinsel gücü büyük ölçüde arttırma yoluna giderek hayatınıza olumlu yönde bir şekil verebilirsiniz.

Doğada birbirinden özel ve etkili afrodizyak etkisi oluşturacak bitkiler bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar insanoğlu cinsel gücün nasıl arttırılacağına dair araştırmalar yapmış ve bunun yollarını aramışlardır.

Gıda ürünlerinden ve bitkilerden yararlanmak suretiyle de cinsel güç arttırılabilmektedir. Cinsel gücünüzün artması için tavsiye edilen gıdalar; kırmızı pul biber, fındık, fıstık, ceviz, susam, nar, üzüm, havuç, roka, maydanoz, kereviz, kekik, çikolata, bal ve daha birçok bitki ve besinlerdir.

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları yani Cinsel gücünüzü arttırabilmek için bitkisel tedavi yolu olarak doğada yetişen çeşitli bitkilerden yararlanabilirsiniz.Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar için başlıca; ginseng, zencefil, ısırgan otu, çakşır kökü, karanfil, kişniş, keçiboynuzu, tarçın, fesleğen ve susam yağıdır.Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Cinsel gücünüze güç katacak bitkileri biraz daha açacak olur isek;

Cinsel Gücü Arttıran  Bitkiler

Cinsel Gücü Arttıran  Bitkiler

 

1.Rezene

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları rezeneEn eski afrodizyak etkisi oluşturan bitkilerden olan rezeneyi her gün bir parça kullanmak cinsel gücü artıracaktır. Rezene tohumlarından çay yaparak tüketmek de mümkündür.

2.Lavanta

Cinsel Gücü Arttıran  Bitkiler lavantaDaha çok salata ve yemek soslarının içerisine koyulan lavanta cinsel hayatınızı küçümsenmeyecek düzeyde etkileyecektir. Hoş kokusu sayesinde kullanması keyif verir.

3.Karanfil Tanesi

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Karanfil TanesiEn güçlü doğal afrodizyaklardan birisi olarak bilinen karanfil tanesi cinsel gücü tavana taşımanın yanında yorgunluğa da iyi gelerek yatak performansını artıracaktır.

4.Haşhaş Tohumu

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Haşhaş TohumuHaşhaş tohumu çok uzun yıllardan beri bilinen etkili bir cinsel performans artırıcıdır. Arzu ettiğiniz performans için haşhaş tohumu kullanmanız size aradığınızı verecektir.

5. Polonya

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları PolenÖzellikle son yıllarda etkili bir afrodizyak olarak kullanılmaya başlayan polen yapısındaki testosteron ve diğer hormonlar sayesinde size ve partnerinize ihtiyacınız olan cinsel gücü kazandıracaktır. Ayrıca içerisinde birçok mineral, vitamin ve aminoasitte bulunur.

6.Zencefil

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları ZencefilYüzyıllar boyunca cinsel duyguları tavan seviyelere çıkarmak için hazırlanan içkilerin ve ilaçların içerisinde kullanılan zencefil sizi ve partnerizini çok daha ateşli yapar. Yemeklerinize baharat olarakta kullanabilirsiniz. Balla karıştırıp yediğiniz zaman daha etkili olacaktır. Zencefili bir hafta veya 10 gün boyunca kullandığınızda alacağınız sonuç sizi mutlu edecektir.

7.Tarçın

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları TarçınÖzellikle çok iyi bir iştah açıcıdır. Sinirleri rahatlatan güzel bir kokusu vardır. Etkili bir afrodizyaktır ve antiseptik özellikleri vardır. Kışın çay olarak içebilirsiniz. Tarçın yağının çok hoş bir kokusu vardır bunu masaj yağı olarak da kullanabilirsiniz.

8.Hardal

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları HardalHardal cinsel bezlerin işleyişini düzene sokarak hızlandırır ve cinsel yaşantınıza hareket katar.

9.Süsen

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları SüsenSüsen bitkisinin kökünü toz haline getirip kullandığınızda iki cins içinde muazzam güçte bir afrodizyaktır. Cinsel arzularınızı arzu ettiğiniz seviyelere taşımakta yardımcı olacaktır.

10.Yasemin

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları YaseminLikörlerin kokulandırılmasında kullanılan muhteşem kokulu yasemin çiçeği cinsel yönden sıkıntı yaşayanlar için bulunmaz bir nimettir. Kullanıldığı zaman çok etkili bir uyarıcı görevi görerek cinsel gücünüzü büyük ölçüde artırır.

11.Meyan Kökü

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Meyan KöküMeyan kökünden elde edilecek toz maden suyuyla karıştırarak özellikle kadınlar üzerinde çok ama çok etkili bir afrodizyak haline gelmektedir. Kadınlarda cinsel isteksizlik olması durumlarında meyan kökü imdadınıza yetişecektir.

12.Maydanoz

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları MaydanozÖzellikle yemeklerde lezzet katması için kullanılan maydanoz içeriğindeki bileşenler sayesinde cinsel yaşamınıza da güzel lezzetler katacaktır.

13.Kekik

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları KekikÇok güzel bir kokusu ve güçlü etkileri bulunan kekik özellikle cinsel problemler yaşayan erkekler için çok etkili bir uyarıcı görevi görmektedir.

14.Arı Sütü

Cinsel Gücü Arttırmanın Yolları Arı SütüArı sütü cinsel bezleri büyük ölçüde geliştirerek kısa zamanda büyük etkiler hissettirmektedir. Cinsel sorunlarınıza hızlı çözümler arıyorsanız arı sütünü tercih edebilirsiniz.

Cinsel Gücü Arttıran Kür

Cinsel gücünüzü arttırmak için tavsiye edilen ginseng bitkisinden yararlanarak bitkisel bir kür elde edebilirsiniz. Ginseng yapısında barındırdığı maddeler gereği; yorgunluğu alır, cinsel organın canlanmasını ve erkeğe enerji sağlar. Ginseng bitkisi ile kür yapımı ile Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar ;

HAMİLE KALMAK İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER

Ginseng kür malzemeleri;

Ginseng otunu

 • 15 gr. jinseng
 • 1su bardağı kaynamış su

Ginseng kürü yapılışı:

 • 1 bardak suyu kaynatın.
 • Ginseng otunu bıçak yardımıyla doğrayın.
 • Kaynayan suyun içerisine doğranmış ginseng otunu atın.
 • 5-6 dakika demlenme bırakın.
 • Soğuyan ginseng kürünü soğuduktan sonra süzün.
 • Gingseng kürünü yemeklerden sonra için.

Bu kürü düzenli bir şekilde tüketmeye özen gösterin.  Tükettikçe enerjinize enerji kattığını hissedeceksiniz. 2 hafta boyunca kürü uygulamanız gerekir.

Cinsel Güç Arttırıcı Macun

Cinsel Güç Arttırıcı Macun

Macun İçin Gereken Malzemeler:

 • 1 kilo gerçek köy balı
 • 4 kaşık arı poleni
 • 4 kaşık Türk kahvesi
 • 3 kaşık zencefil
 • 3 kaşık kırmızı ginseng
 • 2 kaşık kişniş
 • 2 kaşık kakule
 • 100 gram ince dövülmüş çam fıstığı

Macunun Hazırlanışı:

 • Bütün malzemeleri bir kabın içerisinde karıştırın.
 • Bu macundan sabah ve akşam birer kaşık yiyin.
 • Artan macunu ışık görmeyecek şekilde karanlık bir yerde hava geçirmez cam kavanoz içerisinde muhafaza edin.

Cinsel Güç Arttırıcı Çay

Cinsel Güç Arttırıcı Çay

Çay İçin Gereken Malzemeler:

 • Kekik
 • Zahter
 • Zencefil
 • Hardal otu
 • Isırgan otu

Çayın Hazırlanışı:

 • 1-2 bardak suyu kaynatın.
 • 1-2 bardak kaynamış su içerisinde kekik zahter, zencefil, hardal otu, ısırgan otunu atın.
 • 5 dakika demledikten sonra tüketin.

İçerisinde bitkiler isteğe bağlı olarak bal ya da pekmez ile tatlandırılabilir. İçerisinde bulunan malzemelere alerjisi olanlar tüketmemesi önerilir.

Cinsel Gücü Arttıran Doğal Yollar ile ilgili yazımız hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizler ile paylaşabilirsiniz.